POČETAK NASTAVE U ŠKOLI ZA SVE UČENIKE RN

Autor: Tihomir Batalo, 22. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

obavještavamo vas da u ponedjeljak, 25.5.2020. škola otvara svoja vrata za sve učenike od 1. do 4. razreda. Roditelji koji iz objektivnih ili subjektivnih razloga neće poslati dijete u školu dužni su o tome izvijestiti razrednicu i opravdati izostanak. Učenici se mogu i naknadno uključiti na nastavu u školi.

Učenici predmetne nastave od 5. do 8. razreda nastavu će do završetka ove školske godine obavljati na daljinu, kao i do sada i ne vraćaju se u školu.

Nastava će se do daljnjega za učenike 1. do 4. razreda odvijati u jutarnjoj smjeni s početkom u 8,00 sati prema uobičajenom rasporedu sati.

Molimo Vas da pročitate sve Upute HZJZ-a i Preporuke MZO-a koje smo priložili u prethodnoj objavi. Sažetak istih uz Preporuke naše Škole dostupne su roditeljima i učenicima u prilogu ove objave, a učenici će s njima biti upoznati prvog dana nastave na Satu razrednika i dobit će ih u pisanom obliku.

Raspored zvona:

1. 8,00 – 8,45
  2. 8,50 – 9,35
  3. 9,50 – 10,35
  4. 10,40 – 11,25
  5. 11,30 – 12,15

Autobus za učenike iz Bukovice je osiguran, polazi u 7,45 i po završetku nastave vraća učenike kući.

Važne napomene:

- pred školom paziti na socijalnu distancu,

- učenici 1. razreda ulaze u školsku zgradu na južnom ulazu u školu, 2. razreda na sjevernom ulazu, a 3. i 4. razreda na glavnom ulazu u školu zajedno sa učiteljicom koja će ih dočekati na ulazu,

- roditeljima se ne preporučuje ulazak u školsku zgradu.

VESELIMO SE POVRATKU NAŠIH UČENIKA U ŠKOLU I PONOVNOM DRUŽENJU S NAJMLAĐIM UČENICIMA!

Vaš ravnatelj, Tihomir Batalo, dipl. inž.

Priloženi dokumenti:
Izvod_Uputa_22_5_20.pdf (136.53 KB)

Osnovna škola Ante Starčevića Rešetari / Vladimira Nazora 23, HR-35403 Rešetari / www.os-astarcevic-resetari.skole.hr / ured@os-astarcevic-resetari.skole.hr